В Уїздецькому сільському будинку культури 20 березня відбувся тематичний захід «Вітри на кобзі виграють», приурочений до 200-ої річниці з дня народження видатного поета, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
Упродовж заходу зі сцени з уст ведучих Ольги Галан та Ольги Піддубій лунали полум’яні слова про захоплення талантом славного сина українського народу, його пророчим даром, вражаючою любов’ю до України.
Щиро і мелодійно виконували твори на слова Тараса Шевченка учасники ансамблю естрадної пісні «Водограй», дитячого ансамблю «Пролісок», жіночого ансамблю «Берегиня», хору Свято-Георгіївської УПЦ КП с. Кунин, дитячого вокального ансамблю Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Зворушливо лунало Кобзареве слово у виконанні Ангеліни та Любомири Ковальчук, Ольги Галан та Анастасії Денисюк - переможців конкурсу читців, проведеного в Уїздецькій ЗОШ. Захоплення у глядачів викликала інсценізація фрагменту балади «Тополя».


Затамувавши подих, зі сльозами на очах слухали присутні фінальний твір «Україно, молюся за тебе» у виконанні хору Свято-Георгіївської УПЦ КП с. Кунин (регент Юлія Моклюк, акомпаніатор Василь Гриськов).
У ході свята його учасники знайомилися з книжковою виставкою “Живий Шевченко”, яку оформила завідуюча публічно-шкіль­ною бібліотекою Тамара Кравчук.
Захід завершився, але емоції та сльози, викликані почутим і побаченим, обов’язково зроблять нас кращими, світлішими та терпимішими один до одного, не дадуть забути, що ми - Українці, козаки, діти славетного Кобзаря.
Вшановуючи Шевченка, вклоняємося йому до землі за його безсмертне слово, віру в те, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі, добробуту, зоря свободи і розквіту. Пошли нам, Боже, Шевченкового полум’яного духу, мудрості і віри у щасливе майбутнє рідної України!
Оксана СИДОРЧУК,
художній керівник
Уїздецького сільського будинку культури.

На фото: учасники заходу.

Comments are now closed for this entry