У вівторок, 18 лютого, в районній державній адміністрації під керівництвом в. о. голови райдержадміністрації В. Р. Щавінського відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення в районі 200-річчя від дня народження
Т. Г. Шевченка.
З нагоди визначної ювілейної дати протягом 2014 року в районі буде проведено комплекс культурно-освітніх заходів. Зокрема, передбачено впорядкування пам’ятників Т. Г. Шевченку та благоустрій присвячених йому пам’ятних місць, проведення акції “Шевченківський гай” з висадкою дубів біля джерела Св. Миколая, спорудження пам’ятного знака Кобзареві в м. Здолбунів (біля побуткомбінату) та ін.


9 березня в будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент” відбудеться районне літературно-мистецьке свято, до участі в якому будуть залучені кращі самодіяльні колективи Здолбунівщини. У навчальних закладах району, бібліотеках, будинках культури та клубах вже розпочато і далі планується проведення літературно-мистецьких читань, вечорів, бесід, круглих столів, вікторин, конкурсів читців-декламаторів, оформлення книжкових виставок тощо.
Звертаючись до присутніх, Владислав Рішардович Щавінський наголосив, що головною метою в ході реалізації ювілейних заходів є увічнення пам’яті Великого Кобзаря, вивчення та популяризація його спадщини. Тому завдання влади, керівників усіх структурних підрозділів - тримати на постійному контролі питання організації запланованих заходів, залучати до їх проведення громадськість, спонсорів, забезпечувати участь у них дітей та молоді. Він також дав доручення щодо посилення уваги до підготовки та проведення запланованих заходів з нагоди ювілейної дати.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry