Служба дільничних інспекторів міліції завжди була і буде однією з головних ланок у співпраці правоохоронців з населенням. Добре, що серед наших шерифів є ті, кому не байдуже до проблем одиноких мешканців району.

Менше, ніж півроку, Роман Гірняк працює дільничним у Здолбунівському районному відділі міліції. Свою роботу знає, як то кажуть, із середини, адже до цього часу був помічником дільничного інспектора. Нині на дільниці, яку обслуговує Роман, понад чотири тисячі мешканців. І серед них не лише добрі та порядні люди, а й ті, хто полюбляє частенько заглядати в чарчину, чи то дружину довкола хати поганяти. Але є й люди, які потребують особливої уваги і турботи, а в період складних погодніх умов - і поготів. Тому зараз відвідини одиноких пенсіонерів місцевим шерифом почастішали.


Комусь заметене снігом подвір’я розчистить, комусь дров до хати наносить, а комусь і хлібину принесе.
- Я живу навпроти дільничного пункту міліції. І коли не погляну на його вікна, завжди там світиться. Думаю собі: і коли це наш дільничний відпочиває? Добре, що він мешкає поруч. Його всі знають, і він усіх знає, тому й ставиться до пенсіонерів по-особливому - з добротою та увагою, - розповідає 69-річна Галина Антонівна, жителька селища Мізоч.
- Просто не можу лишатись осторонь від проблем таких людей. Змалечку мати й батько виховували мене в дусі поваги до старших. Тому й навідуюсь до одиноких пенсіонерів - чи, бува, їм не потрібна моя допомога? - зазначає молодий шериф Роман Гірняк.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівський
РВ УМВС.

Comments are now closed for this entry