Співпраця між Здолбунівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. № 6 та районною організацією Товариства Червоного Хреста України є плідною уже впродовж багатьох років. Працюючи над багатьма довгостроковими програмами, РО ТЧХУ усі свої зусилля спрямовує на об’єднання людей у милосерді, на захист прав та гідності кожного, на заохочення до прояву чуйності та душевної доброти.


Колектив та учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 майже стовідсотково є членами організації Товариства Червоного Хреста України. Працюючи з учнівською молоддю, наставники стараються прищепити своїм вихованцям найкращі людські риси, завжди долучаються до різноманітних благодійних акцій, організовують шкільні, в яких активну участь беруть і учні, і їх батьки.
Цьогоріч у навчальному закладі було проведено благодійну акцію під назвою «Книжка попросилась в подарунок», організована дітьми на чолі із завучем Надією Василівною Сере­дюк, педагогом-організатором Людмилою Андріївною Присяжнюк та учнівською радою. В ході акції під час різдвяних свят було зібрано чимало дитячих книжечок для малечі з родин, із якими активно працює Червоний Хрест.
Дорогі учні, батьки школярів та організатори цього заходу, вам щиро вдячні дітки, які отримали ваш дарунок, що запалив у їхніх душах іскринку надії, що добро, розуміння та милосердя існують. Нехай ваша благодійність повернеться у ваші домівки родинним теплом, затишком та радістю.
Марія БЄЛІКОВА,
голова районної організації
Товариства Червоного
Хреста України.
На фото: учасники шкільної благодійної акції.

Comments are now closed for this entry