Торжествує нині православна Церква, прославляючи найвеличнішу священну подію - народження Спаса нашого Ісуса Христа, духовно приєднує нас до світлої радості свята Різдва, пробуджуючи в наших душах почуття любові до Господа, до неньки України, один до одного. Це свято наповнює нас особливим душевним піднесенням, зміцнюючи віру у здійснення всіх сокровенних мрій і бажань.
Радість свята дарували жителям села Мала Мощаниця і учасники Вертепу - учні 9 класу місцевої школи (класний керівник - Віра Лукашук). Мандруючи від хати до хати з віншуваннями Діма Капітула, Тоня Алексейчук, Коля Шевчук, Софійка Горчак, Маринка Лазоришина сповіщали про народження Сина Божого, зичили міцного здоров’я, людського щастя, родинного тепла та затишку кожному господарю і господині та їх діточкам.


У цей нелегкий для нашої України час кожен шукає шляхи покращення життя, а потрібно лише вміти відчувати щастя - жити, цінуючи підтримку рідних, друзів, увагу дітей. Тож нехай і в домівках наших колядників буде безліч радісних хвилин, а в душах ніколи не згасає віра в Бога, любов, надія і доброта. Хай тепло сердець тих, кому вони принесли в хату свято, зігріває наших школярів увесь рік.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар Маломощаницької ПШБ.

Comments are now closed for this entry