У суботу, 14 грудня, українська група “Океан Ельзи” виступила на Євромайдані своїм “золотим” складом. До виступу приєдналися учасники, які вже давно покинули групу. Отже, на сцені разом з Святославом Вакарчуком були гітарист Павло Гудімов, бас-гітарист Юрій Хусточка, барабанщик Денис Глінін і клавішник Дмитро Шуров. Зі сцени Вакарчук підкреслив, що таким історичним складом група зібралася заради людей, що стоять на Євромайдані, заради тих, хто постраждав від дій “Беркута” в ніч силового розгону, а також заради всіх українців.


“Важливі речі об’єднують”, - сказав Вакарчук, додавши, що дуже радий перебувати на сцені і співати перед євромайданівцями. На Майдані в цей вечір зібралося дуже багато людей. За оцінками, на центральну площу країни вийшли декілька сотень тисяч осіб. Під час годинного концерту, який розпочався близько 21.00, група виконала свої найкращі хіти, почавши з революційного треку “Вставай!”
Разом з тим, за традицією Євромайдану, щогодини на головній площі країни виконується Гімн України. Зазвичай його співає зі сцени Руслана або інші співаки, а люди просто підспівують. Проте цього разу українці, які зібралися на Майдані на концерт “ОЕ”, виконали гімн самостійно - одним великим хором, без всякої допомоги зі сцени. Вражаючий ефект посилило світлове шоу ліхтариками під час співу, а також перекличка зі сценою “Слава Україні!” - “Героям слава!”.

Comments are now closed for this entry