Ми, голови депутатських фракцій у Здолбунівській районній раді, до складу яких входить 29 депутатів (всього в раді 44 депутати), глибоко стурбовані позицією української влади щодо підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Вважаємо, що заява Прем’єр-міністра України Микола Азарова щодо необхідності призупинити рух України в Європу та не підписувати угоду про Асоціацію є нічим іншим, як державною зрадою, за яку пан Азаров повинен нести кримінальну відповідальність. Закликаємо Президента України Віктора Януковича негайно відправити Миколу Азарова у відставку та хоча б зараз, коли вирішується майбутнє нашої держави на багато років вперед, послухати свій народ, який з усіх площ країни голосно заявляє: “Україна — це Європа!”.


Вкотре закликаємо наших виборців: не будьте байдужими. Долучайтеся до акцій протесту на підтримку євроінтеграції України. Адже прийшов час, коли все залежить не від політиків чи бізнесменів, а від кожного з нас. Від того, наскільки готові ми пожертвувати своїм часом заради майбутнього своїх дітей, своєї держави — рівної серед рівних та вільної серед вільних народів Європи.
Слава Україні!
Звернення підписали:
Голова фракції ВО “Батьківщина” Олександр Колінько
Голова фракції “Наша Україна” Юрій Пшеничний
Голова фракції “Народний Рух України” Юрій Лиморенко
Голова фракції ВО “Свобода” Олександр Бухало
Голова фракції Української Народної Партії Володимир Карпетченко
Голова фракції “Фронт Змін” Олег Буздиган
Голова фракції партії “Відродження” Петро Коник
Голова фракції “Сильна Україна” Олег Панасюк

Акція на підтримку євроінтеграції України триває у Рівному на майдані Незалежності. Там з наметів опозиційних партій споруджено наметове містечко. Активісти Євромайдану збирають підписи. Активно долучаються до акцій на підтримку євроінтеграції студенти Рівненських ВНЗ. Велика їх кількість, декількома колонами, прийшла у середу, 27 листопада, під стіни Рівненської обласної ради, де в цей час відбувалася позачергова сесія якраз з питання підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом. В результаті обласні депутати проголосували за звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, в якому просять “дотриматися європейського вектору розвитку України та підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом на саміті у Вільнюсі 28 листопада”.

Уже декілька днів майорить прапор Євросоюзу у Здолбунові над ринком “Катеринівський”, одним із власників якого є депутат районної ради Олег Дацюк. А у середу, 27 листопада, такий прапор з’явився і над приміщенням районної ради та райдержадміністрації. Його встановила група депутатів та активістів на чолі з головою райради Василем Тимощуком. Проте зранку в четвер, 28 листопада, на головному приміщенні району цього прапора вже не було...
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry