У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. До представників цієї гуманної і благородної професії, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, проявляють милосердя, людяність, безкорисливість, самовіддачу і високий професіоналізм, належить і колектив управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі. Напередодні професійного свята нам вдалося поспілкуватися з керівником цієї установи С. М. ЖОВТАНЮК (на фото).

 

- Світлано Миколаївно, які основні завдання стоять сьогодні перед управлінням Пенсійного фонду в районі?
- Основні зусилля працівників нашого управління спрямовані на вирішення таких завдань, як забезпечення виконання дохідної частини пенсійного бюджету, недопущення заборгованості з фінансування виплати пенсій та допомог, погашення недоїмки з обов’язкових платежів, реалізація та конт­роль за здійсненням заходів щодо забезпечення права громадян на звернення шляхом надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання законодавства про пенсійне забезпечення.


- Який на сьогодні стан справ зі сплатою внесків до Пенсійного фонду?
- За 9 місяців 2013 року до бюджету управління надійшло власних коштів в сумі 97578,6 тис. грн., або 102 відсотки передбачених бюджетом, та на 2649,2 тис. грн. більше, ніж у відповідний період минулого року. Проте, існує і прострочена заборгованість із платежів до Фонду. Так, станом на 1.10.2013 р. борг зі сплати єдиного соціального внеску становить 897,4 тис. грн. зі сплати страхових внесків - 525,3 тис. грн. Зауважу, що період несплати підприємствами-боржниками не зараховується до страхового стажу їхніх
найманих працівників, а це в свою чергу впливає на розмір пенсії або право на її призначення при досягненні працівником пенсійного віку.
- Як же в районі фінансуються пенсійні виплати?
- В цілому по району профінансовано виплат пенсій та допомог на суму 189 млн. грн., а місячна потреба становить в середньому 21 млн. грн.
- Не секрет, що на Здолбунівщині співвідношення кількості працюючих і пенсіонерів не є оптимальним. До того ж далеко не кожен працездатний офіційно сплачує страхові внески. Чи в змозі пенсійний бюджет витримувати таке навантаження?
- Останні кілька років спостерігається тенденція до зменшення чисельності пенсіонерів, і на сьогодні це є 16207 чоловік. Середньооблікова чисельність працюючих становить 11489 громадян. Не важко порахувати, що при середній заробітній платі в районі 2603 грн. та середньому тарифі відрахувань 40,1 відсотка кожна застрахована особа забезпечує надходження в сумі 1 078 грн., при тому, що середня пенсійна виплата на одну особу становить 1146 грн. Ми добре розуміємо: аби Фонд був бездефіцитним, оплата праці в місяць, з якої сплачують єдиний соціальний внесок, має становити 62,3 млн. грн., а на сьогодні ця цифра ледь сягає 30 млн. грн.
- З 30 вересня ц. р. функції з адміністрування єдиного соціального внеску, які раніше виконували органи ПФУ, передані органам Міністерства доходів і зборів України. На вашу думку, такий крок є виправданим?
- Про очікування позитивних результатів внаслідок функціонування будь-якої системи можна вести мову лише в тому випадку, коли така система пройшла апробацію часом та динамікою життя. А враховуючи те, що закон про внесення змін до законодавства України у зв’язку із адміністративною реформою набув чинності 11.08.2013 року (повноваження передано органам доходів і зборів з 1.10.2013 р.), то, відповідно, передчасними виглядатимуть висновки про доцільність чи ефективність покладення на органи Міністерства доходів і зборів обов’язку з адміністрування єдиного соціального внеску.
- З 1 грудня ц. р. передбачено підвищення пенсій?
- Так, відповідно до ЗУ “Про державний бюджет України на 2013 рік” передбачено зміну прожиткового мінімуму для непрацездатних категорій громадян до 939 грн.
- Скільки працівників трудиться у вашому колективі? Що для них є найважливішим у виконанні своїх обов’язків?
- Наш колектив налічує 35 працівників, в тому числі 34 держаних службовці, з них 8 чоловіків та 27 жінок. Що є найважливішим в роботі? Щоденна копітка праця, вона і є головною, та лейтмотивом в ній все-таки залишається та щедрість душі, яка не вичерпується з роками, бажання та спроможність бути корисним людям.
- Напевно, у вашому колективі є працівники, які є прикладом у роботі для інших колег?
- Звичайно, є працівники, які можуть бути і наставниками, і прикладом для наслідування, і мудрими порадниками. Це Оксана Кравчук, Тетяна Рудик, Тетяна Панасюк, Наталія Лещенко, Віта Марискевич, Олександр Іванюк, Валентина Талашок. Сумлінне ставлення до своєї роботи загартувалось в них професійним досвідом, який з роками вони передають молодим колегам, що прагнуть удосконалення і самореалізації для виконання тих завдань, які ставить перед нами держава. Таким потенціалом є діючий кадровий резерв, в якому перебувають Юрій Рудик, Юрій Шелест, Оксана Возницька.
- Напередодні професійного свята хочу привітати вас, Світлано Миколаївно, і у вашій особі весь колектив управління Пенсійного Фонду в районі, побажати успіхів та натхнення у вашій нелегкій роботі, а також добра, миру і благополуччя. Дякую за інтерв’ю.
Спілкувалась Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry