Літо - гаряча пора не лише за температурним режимом, а й за напругою сільськогосподарських робіт. Особливо це відчувається під час жнив.
До цієї важливої сільськогосподарської кампанії вчасно підготувалися усі господарства. Першими почали жнивувати ТзОВ “Колос-Інвест”, ПСП “Хлібороб”, фермерське господарство ім. Шевченка, РТП “Мізоч”.
- Будемо з хлібом, - розповідає виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Леонід Дмитрук. - Господарства мають достатню матеріально-технічну базу. І врожай вони виплекали на славу. Одне непокоїть сільгоспвиробників, аби уряд вжив невідкладних заходів щодо дотримання стабільних цін на ринку зерна.


Щодня жнива набирають темп. Нині в районі намолочено 1612 тонн озимого ячменю, врожайність якого складає 27 центнерів з гектара. Одночасно триває обмолот і озимого ріпаку. Його вже намолочено 2203 тонн при врожайності 30 цнт. Це - рекордний врожай за останні п’ять років у нашому районі.
Щедро вродив ріпак на площах ПСП “Хлібороб”, ПСППП “Здолбунівське”, ФГ “Нива” і “П’ятигірське”, де вже приступили й до обмолоту озимої пшениці.
Район матиме непоганий врожай. Значною мірою завдяки тому, що керівництво господарств разом із інвесторами завбачливо аналізують назрілі проблеми, оперативно їх вирішують. Тепер усе залежатиме від цінової політики на сільгосппродукцію.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry