У серпні 2012 року на території Гурбенського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було закладено наріжний камінь та освячено місце під будівництво храму Воскресіння Христового.
За словами настоятеля Гурбенського монастиря ієромонаха Нифонта, за один рік будівництва вдалося залити фундамент під храм та майже повністю звести його підмурівок, зібрано чимало необхідних будівельних матеріалів. Попереду - основні роботи.
Кошти на спорудження святині о. Нифонт збирає по всьому світу. Зрозуміло, що будівництво церкви - справа не з легких. І одному монаху, скільки б у нього не було ентузіазму, - це не під силу. Зведення храму на Гурбах - наш спільний обов’язок, і долучитися до цього має кожен.


Настоятель і братія Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Пов­станських могилах уклінно просять усіх небайдужих надати благодійну допомогу на будівництво храму Вос­кресіння Христового.
Кошти просимо переказувати на розрахунковий рахунок 2600000015985, МФО 333539, код 34119147, Укрексімбанк в м. Рівному.
Ваш доброчинний внесок - це не просто дарунок на користь монашої святині, а вклад у піднесення та зміцнення духовності українського народу. Адже Гурби - це пам’ять про тих, хто поклав власне життя на вів­тар незалежності України. Молитися за душі полеглих - наш святий обов’язок.
Сергій КОНДРАЧУК.

На фото: отець Нифонт під час будівництва.

Comments are now closed for this entry