Рівненщину, і Здолбунів зокрема, 25 червня відвідав Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. За участі посадовця та керівників області було відкрито сміттєпереробний завод поблизу м. Рівного, на якому щорічно сортуватимуть і перероблятимуть 120 тисяч тонн твердих побутових відходів, а з них продукуватимуть альтернативне паливо для ПАТ «Волинь-Цемент».
Про можливості зниження собівартості виробництва цементу при використанні палива зі сміття міністру розповіли у Здолбунові на ПАТ «Волинь-Цемент», де він побував у супроводі голови ОДА Василя Берташа, голови облради Юрія Кічатого та очільників місцевих райдержадміністрації і районної ради Віталія Шуля та Василя Тимощука. Генеральний директор ПАТ Сергій Дудзяний ознайомив гостей із ходом реалізації інноваційного енергоощадного проекту, в який іноземні інвестори до 2015 року планують спрямувати понад 300 мільйонів євро. А завдяки впровадженню його першого етапу підприємство вже зменшило споживання газу в 14 разів. 93 відсотки імпортного енергоресурсу при виробництві цементу тут замінили вугіллям. Завдяки ж переходу на альтернативне паливо цементники матимуть змогу щорічно економити орієнтовно мільйон євро, завдяки чому планують на 15 відсотків знизити собівартість продукції.


Також в рамках робочої поїздки Рівненщиною Олег Проскуряков ознайомився з роботою КП «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», побував у Центрі променевої терапії обласного комунального закладу “Рівненський обласний онкологічний диспансер”, де взяв участь у відкритті оновленого радіологічного відділення. Наприкінці візиту високопосадовець провів нараду в облдержадміністрації.
Вл. інформація.
Фото Олександра ЧУМАКА.

Comments are now closed for this entry