14 травня у Глинській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася цікава зустріч із земляком, поетом, публіцистом, заслуженим журналістом України Аркадієм Степановичем Музичуком.
Гостя зустрічали в святково прибраній залі рідної школи. Учні дізналися про шкільні роки А. Музичука, про те, як склалася його письменницька і журналістська доля. Особливо зворушливими були спогади про дитинство, з усмішкою Аркадій Степанович пригадав свою першу замітку про рідне село, яку написав для районної газети, що і дала початок його журналістській діяльності.


У різний час А. С. Музичук працював коментатором Українського телебачення, головним редактором студії “Укртелефільм”, редактором всеукраїнських газет та журналів. Він є автором ряду поетичних збірок, документальних фільмів, гостросюжетних публіцистичних творів.
Учні школи декламували вірші поета. У своїх поезіях автор залишається вірним своїм національно-патріотичним переконанням, в них поєдналося особисте і загальнолюдське (“Холодний Яр”, “Жорна”, “Балада про Слово”). У циклі “Синьооко дивляться озера” поет доносить до читача загадковий світ природи, а зміст нової поетичної збірки “Солодка рана” визначає тема кохання.
В дарунок гостю прозвучали пісні у виконанні дівочого ансамблю “Намисто” та “Пісня про Глинськ” від народного аматорського вокального ансамблю “Калинонька”. Аркадій Музичук був приємно вражений і дякував за пісні на його слова, які виконав дует у складі І. Розгон та В. Третяк. На музику слова поета-земляка поклала В. Третяк.
Директор школи В. Цибульська подякувала поету за приємну зустріч і побажала землякові нових творчих успіхів.
Наприкінці зустрічі А. Музичук подарував школі і публічно-шкільній бібліотеці свої книги і диск з презентацією свого творчого вечора.
Ми горді тим, що в нашій школі навчалося чимало видатних людей, яких поважає і знає уся Україна.
Оксана ДАЦЮК,
завідуюча ПШБ с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry