Завантаження кукурудзи для посіву.

 

У аграріїв - відповідальна пора

Погожий квітневий день. У повітрі відчувається тепло. Весняне. Чисте. З поля, що прилягає до острозької автотраси, поблизу села Гільча Перша, долинає гул тракторів. Із агрономом Урвенського відділку ТзОВ “Колос-інвест” Володимиром Балабатом їдемо туди. А там, на польових гонах, господарює механізатор Олександр Сидорчук (див. фото внизу). Йому доручено сіяти кукурудзу. І робить це він високоякісно і швидко, економить пально-мастильні матеріали.

 


Пізня весна потребує прискорених темпів проведення польових робіт, тож нині у аграріїв - відповідальна пора, що з кожним днем додає турбот. Та у “Колос-інвесті” цього не бояться, адже тут вирішувати проблеми стараються комплексно.
Із тим, який обсяг робіт потрібно виконати нинішньої весни, ознайомив директор ТзОВ “Колос- інвест” Степан Мичка. Він, зокрема, відзначив, що працівники господарства в стислі строки і на високому агротехнічному рівні закрили вологу, посіють на 1500 га сою та на 6500 га кукурудзу. На 1800 га повністю підживлено озимі культури.


Швидко весна увійшла у свої права. Тож у ТзОВ “Колос-інвест” планують до двадцятого травня справитися із усім комплексом весняно-польових робіт. Для цього у господарстві є достатня кількість техніки, відмінно налагоджена робота усіх виробничих підрозділів. Механізаторів та тих, хто причетні до польових робіт, тричі харчують на полі і підвозять на робочі місця. Одне слово, сільгоспвиробники працюють чітко і організовано.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry