- Під час свого візиту до Рівненської області Президент України Віктор Ющенко підняв ряд важливих для суспільства проблем. Зокрема, питання, що турбує багато молодих сімей – компенсація відсотків за кредитами, які взяли молоді люди для придбання житла у рамках державних програм, - розповів голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук.- Ця проблема існує. Черга молодих сімей на отримання житла не зменшується, а тільки збільшується, - додав він.
Вітаючи новоселів молодіжного житлового комплексу по вул. Струтинської, буд. № 41 та № 43, Віктор Ющенко підкреслив, що тема молодої родини на сьогодні залишається для влади одним із пріоритетів, проте, на жаль, уряд з року в рік зменшує видатки на цю важливу для країни програму, а у Держбюджеті-2009 взагалі не передбачено коштів на пільгові житлові кредити молодим громадянам. Таку політику уряду Президент назвав “неправильною”, яка не має пояснень.
- Своєю присутністю на цьому об’єкті я б хотів продемонструвати, що такого роду програми, які 50 на 50 покриваються з центрального та місцевого бюджетів, - це гарна відповідь, особливо в контексті другого півріччя 2009 року, коли немає великих фінансових можливостей, але через концентрацію і підвищену увагу до незавершеного будівництва ми можемо творити благополуччя для сотень і сотень сімей, у тому числі багатодітних, - сказав Віктор Ющенко.
По завершенні візиту голова Рівненської ОДА зауважив, що у людей від особистого спілкування з Президентом залишились дуже приємні враження.
- Він не боїться, не уникає гострих тем. Хоча ті, від кого залежить вирішення проблем, останнім часом роблять вигляд ніби їх не існує, - наголосив керівник області.
Прес-служба ОДА.

Comments are now closed for this entry