Немає сумніву, що проблему ефективності та результативності педагогічного процесу можна розв’язати лише за умови забезпечення високої компетентності і професійної майстерності кожного педагога.
Пам’ятаючи слова А. С. Макаренка, що майстром може стати кожний, якщо йому допоможуть і якщо він сам працюватиме, дирекція Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. створила певні умови, що спонукають вчителів звертатися до нових методичних досягнень, найкращого педагогічного досвіду. Цьому сприяють відвідування та аналіз відкритих уроків, показ позаурочної роботи з учнями. Працюючи над методичною проблемою, вчителі використовують не тільки рекомендації педагогічної теорії, особистий практичний досвід, а й багатий досвід педагогічного колективу. На педагогічних і методичних радах, засіданнях шкільних методичних об’єднань іде методичний пошук, в ході якого педагоги отримують багату інтелектуальну поживу для роздумів, учаться аналізувати процес навчання та виховання.


На черговому розширеному засіданні методичної ради вчителі Л. В. Котяй, Г. П. Кравець, О. П. Крещук, В. О. Бандюк, О. В. Воробель, В. В. Семенюк ділилися досвідом використання як традиційних, так і нових форм роботи, розробленими і впровадженими власними підходами до навчання і виховання учнів. А у директора школи В. В. Воробеля, вчителів фізичного виховання І. М. Осіяна, біології
Т. Л. Осіян, художньої культури Л. Ф. Овдіюк (на фото), була реальна можливість проявити себе справжніми творцями навчального процесу, реалізувати свій духовний потенціал. Вони презентували свої творчі роботи, підготовлені для участі у районному фестивалі педагогічної творчості.
Людмила КОЛОМИС,
заступник директора з навчально-виховної  роботи, голова методичної ради
Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry