Саме над цією темою працювало районне методичне об’єднання вчителів захисту Вітчизни на базі Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.
На початку заходу з вітальним словом виступила директор школи Лілія Махлюк. Потім гості відвідали урок у 10 класі на патріотичну тематику. Було продемонстровано елементи шикування, присутні переглянули відеоролик про військову академію у м. Одеса.
Про армійські будні учням розповів кадровий офіцер Збройних Сил України, випускник школи Олександр Федорук. Цінним для навчального закладу подарунком став фотоальбом про діяльність миротворчих військ України в інших країнах.


Зворушливе музичне привітання разом з учнями підготувала педагог-організатор школи Тетяна Місько.
Про особливості патріотичного виховання в умовах сільської школи йшлося у дискусії вчителів захисту Вітчизни району за участю екс-директора Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрія Кацеби та методиста відділу освіти Миколи Перев’язка. Всі зійшлися на думці, що професія військового - це престижно, і наразі потрібно піднімати престиж армії.
Завершився семінар покладанням гірлянди до пам’ятника загиблим під час Великої Вітчизняної війни в с. Урвенна, де сільський голова Лідія Балабат розповіла присутнім про реконструкцію монумента. Також вшанували пам’ять спалених односельців біля пам’ятного знака в с. Гільча Перша.
Щоб свято патріотизму вдалося, гарно попрацювали і десятикласники, і їх учитель захисту Вітчизни Олександр Голик. Вони проявили відповідальне ставлення до дорученої справи, старанність, настирливість. А ці риси стануть в нагоді майбутнім захисникам нашої Батьківщини.
Іванна МАРТИНЮК,
заступник директора
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry