Протягом 2012 року КП “Міське будинкоуправління”, згідно із затвердженим переліком послуг, планами поточного та капітального ремонтів, здійснювались утримання та ремонт житлового фонду й прибудинкових територій. Зокрема, було виконано поточний ремонт у 46 під’їздах; відремонтовано 29 покрівель; виготовлено та встановлено 19 нових вхідних дверей в під’їзди. Також проводились ремонти відмосток, оголовків димоходів, засклення вікон сходових кліток та інші роботи, здійснювались перевірки димових та вентиляційних каналів.


Торік проводено капітальні ремонти житлових будинків за рахунок коштів, виділених з міського бюджету, а саме: фасадів - по вул. Шевченка, 185, 187, 189; покрівель - по вул. Незалежності, 42, 45; балконів по вул. Шкільній, 23, Шевченка, 185; 2-х ліфтів по вул. Коперника, 55; розпочато капітальний ремонт електропостачання та встановлення засобів обліку електроенергії в гуртожитку по вул. Шкільній, 40; розроблено проект на підсилення конструкцій житлового будинку по вул. Фестивальній, 2.
Всього на капітальний ремонт житла використано 885,6 тис. грн.
Мешканцям житлового фонду КП МБ надається послуга по ремонту внутрішньобудинкових електромереж, освітлення сходових кліток. Для своєчасного та якісного обслуговування мешканців організовано щоденну роботу (в тому числі у вихідні дні) бригади електриків. За 2012 рік виконано 1165 усних заявок від мешканців, проведено ремонт електропроводки, обладнання в будинках Цементників, 12, Шкільна, 31, Коперника, 53, 55, 57.
З метою економного споживання електроенергії КП МБ запроваджено застосування енергозберігаючих технологій - встановлено 26 діодів в житлових будинках по вул. Коперника, 53, 57, 61, 65, по 2 Лютого, 1, Л. Українки, 7а, Незалежності, 34, Цементників, 1, 2, 5, 12, Фестивальній, 2, 17. У будинках по вул. Коперника, 53, 55, 57, 61, по вул. 2 Лютого, 1 встановлено реле часу для автоматичної подачі напруги на освітлення сходових кліток. І цьогоріч вказані роботи триватимуть.
У зимовий період спостерігається значне навантаження на внутрішньобудинкові електромережі. Згідно з ПУЕ та угодами, які заключені споживачами з РЕМ, допустиме навантаження електрообладнання квартир не повинно перевищувати 3 кВт. На жаль, мешканці житлового фонду нехтують правилами, самовільно, без отримання технічних умов, влаштовують електричне опалення, одночасно вмикають велику кількість електроприладів, що призводить до виникнення пошкоджень та аварійних ситуацій в будинках. КП МБ переконливо просить всіх мешканців не перевантажувати електричні мережі.
Для виконання робіт, пов’язаних з ремонтом та обслуговуванням житлового фонду, потрібні кошти, тому просимо мешканців вчасно сплачувати квартирну плату. Тільки разом з Вами, шановні мешканці, ми зможемо забезпечити безпечне утримання житлового фонду.

Comments are now closed for this entry