Їх тисячі - учасників бойових дій на території інших держав. Багато цих людей є і в нашому районі. Особливу когорту складають воїни-афганці. Нелегка доля випала їм, бо окремі загинули на тій війні, інші повернулися поранені і скалічені.
Здолбунівчанин Андрій Андрійович Ковальчук (на знімку) теж пройшов дорогами Афганістану. Півтора року провів у цьому пеклі. Як пам’ять про це груди увінчали медалі “Воїну-інтернаціоналісту” , “Від вдячного афганського народу,” а ще разом з армійським фотоальбомом зберігається Грамота Президії Верховної Ради СРСР за мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку в чужій країні.
Нині Андрій Андрійович - машиніст моторовагонного депо, водить електропоїзди на Львів і Ковель. Працює на совість, бо звик робити все саме так. По-іншому не може, бо ж він батько двох синів, а батько повинен бути справжнім прикладом для них як чоловік і воїн, як людина честі і обов’язку.
Сьогодні Андрій Ковальчук разом з іншими воїнами-афганцями в черговий раз згадає своїх бойових побратимів. Живих і мертвих. Вклониться могилам одних і подвигу живих. Бо він цьому знає справжню ціну.
Володимир ДРОЗЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry