КП “Здолбунівводоканал” впродовж 2012 року спрямовувало свою діяльність на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення населенню та іншим споживачам, а також інших послуг, не заборонених діючим законодавством України.
З метою модернізації виробництва, підвищення ефективності роботи та оптимізації експлуатації наявних об’єктів розроблено робочий проект реконструкції системи підйому води на ВНС по вул. Старомильській, робочий проект на капітальний ремонт огорожі ВНС по цій же вулиці, виготовляються документи з отримання права власності на земельну ділянку по вул. Шевченка, затверджено заходи з покращення санітарно-технічного стану об’єктів і споруд водопостачання та забезпечення якісною питною водою населення м. Здолбунів на 2013 рік, розроблено технологічний регламент виробництва питної води КП “Здолбунівводоканал” та проведено державну санітарно-епідеміологічну експертизу, виконано розрахунок нормативів питного водопостачання для населення та проведено регуляторну політику по його затвердженню, складено річні графіки ППР обладнання, мереж, будівель, споруд на 2013 рік, графіки промивок водопровідних мереж та РЧВ водопровідних станцій, розроблено ДП “Октан” і подано на експертизу у філію ДП “Укрдержбудекспертиза” у Рівненській області робочий проект каналізування району вулиць Паркової, Квітневої, Західної, Стуса.


Фахівцями підприємства розроблено і видано 46 шт. технічних умов і 36 проектів на підключення абонентів до мереж водопроводу і каналізації підприємства.
У 2012 році ліквідовано 32 пошкодження, аварій, витоків на водопровідних мережах, 682 затори на каналізаційних мережах м. Здолбунів.
Виконано заміну 2 засувок (по вул. Шкільній, 44-та по вул. Тихій),17 шт. вентилів та 2 шт. кранів на водопровідних мережах міста.
Встановлено 66 бетонних та 54 дерев’яних (тимчасово) кришок люків на водопровідно-каналізаційних колодязях мереж міста.
Виконано наступні роботи: капітальний ремонт і ремонт обмосток водопровідних колонок; ремонти пожежних гідрантів, засувок діаметром 200 мм на водопровідній мережі по вул. Гончара, решіток на каналізаційній мережі по вул. Яворницького, самоплинного каналізаційного колектора по вул. 8 Березня; здійснено врізку пожежного гідранта по вул. Шкільній (біля ЗОШ №6), відремонтовано і піднято горловини 17 цегляних оглядових колодязів.
Встановлено футляр діаметром 300 мм для майбутньої водопровідної мережі, плити перекриття на камерах каналізаційного напірного колектора по вул. Гончара.
Виконано заміну 169,64 м водопровідних труб по вулицях Старомильській, Заводській (до питного фонтанчика), Герцена , 2, 8 Березня, каналізаційних труб по вул. Шевченка; 18 шт. запірної арматури, зокрема засувок - 3 шт., вентилів - 6 шт., кранів - 9 шт.
Протягом 2012 року КП “Здолбунівводоканал” забезпечувало безперебійну подачу питної води населенню і підприємствам міста (реалізовано 853,8 тис.м3) , а також збір і перекачку стічної води на очисні споруди смт. Квасилів підприємства “Рівнеоблводоканал”.
Нарахування за надані послуги станом на 01.01.2013 р. становлять 7328,2 тис. грн., з них оплачено 7402,8 тис. грн., що складає 101%, в тому числі нарахування для населення — 3511,3 тис. грн. , з них оплачено 3487,1 тис. грн., тобто 99,3%.
Загальний борг станом на 1.01.2013 р. становить 613,7 тис. грн. , в тому числі населення — 374,0 тис. грн.
Тому звертаємось до всіх споживачів із проханням вчасно розраховуватись за надані послуги та оплатити заборгованість, яка виникла на даний час.

Comments are now closed for this entry