Ми знаємо, що в кожній дитині закладені ті величезні можливості, які можуть дозволити їй подолати будь-які труднощі та відчути радість життя.
З метою розвитку творчих здібностей, нахилів, уподобань дітей молодшого шкільного віку, їх логічного мислення, вміння аналізувати і спостерігати, робити висновки та узагальнювати, а також з метою підтримки обдарованих дітей 9 грудня 2012 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-III ст. № 6 було проведено районний конкурс “Найрозумніший” серед учнів 4-х класів ЗНЗ району.


Участь у конкурсі спонукала до самостійного міркування, і навіть ті незначні досягнення, які здобули всі школярі, зародили в дітей віру у власні можливості.
Молодші школярі не лише із задоволенням змагалися, але й багато чому вчилися: радіти успіхам інших, співчувати їм у поразці, бути зосередженими, впевненими в собі, швидко діяти й робити висновки на майбутнє.
Переможцем конкурсу стала учениця Будеразької ЗОШ І-ІІI ст. Богдана Свердлюк (вчитель О. Г. Мосійчук), друге місце виборола учениця Здовбицької ЗОШ І- ІІI ст. Іраїда Нестерчук (вчитель Г. В. Ольшевська), третє місце здобула учениця Мізоцького НВК Наталія Омельчук (вчитель Г. М. Бондарчук).
Немає меж здібностям дитини, якщо педагог виявляє до неї оптимістичне і творче ставлення. Вітаємо переможців та учасників конкурсу!
Світлана БАТЬКОВЕЦЬ,
методист з початкової освіти.

Comments are now closed for this entry