Свято Івана Купала в Мізочі проходить масово та цікаво. Селищний парк у цей день збирає люд від малого до великого. Програма святкування завжди насичена конкурсами, іграми, розвагами, художніми номерами і для дітей, і для дорослих. Цікаво та весело всім. А розважали гостей свята русалки, водяний, відьми. 
Концертну програму склали творчі колективи будинку школярів та молоді: учні гуртків народного танцю «Надія», естрадної пісні, козацького бойового мистецтва «Спас»; жіночий вокальний ансамбль будинку культури; народний аматорський фольклорний колектив «Здовбицькі молодички». Підприємці селища активно підтримали свято та виступили спонсорами конкурсної програми. Родзинкою цьогорічного святкування стали дитячий атракціон «Батут» та конкурс «Добра домашня ковбаска», ініціатором та спонсором яких було м’ясо-переробне підприємство «Мізочпродукт».

 

 

Окрему програму представив і колектив козацького бойового мистецтва «Спас» будинку школярів та молоді, яка включала козацькі ігри та забави, бої «лава на лаву», ходіння по жару. Організатором та спонсором цього дійства була Рівненська федерація козацького бойового мистецтва «Спас».
Леся Черниш,
директор Мізоцького БШМ.
Фото Р. Одарчука.

Comments are now closed for this entry