Кипить робота на полях ТзОВ “Колос-Інвест”.

 

З минулого тижня у районі розпочалися жнива. Дещо ранній їх початок викликаний і відповідними погодними умовами, і тим, що восени торік у господарствах було посіяно 1400 га озимого ячменю, який достигає раніше від інших зернових. Тож нині на полях завершують збирання цієї культури.
Організовано проходить жнивна кампанія у ТзОВ “Колос-Інвест”, яке очолює досвідчений аграрій  С. М. Мичка. Завдяки потужній і високопродуктивній техніці втрат зерна вдається практично уникнути. Одразу ж проводиться післяжнивний обробіток площ. Обмолоту підлягає 1149 га. Станом на 11 липня до засіків уже засипано понад 1800 тонн збіжжя, його зібрали з 601 га, середня врожайність по господарству склала 37 ц з гектара. Зібране зерно вантажать на автомобілі, опломбовують і доправляють на хлібоприймальне підприємство у Радивилові. Не допускається простоїв техніки, при виникненні поломок їх оперативно ліквідовують. Механізатори отримують триразове гаряче харчування прямо на полі за рахунок господарства.

 

 

 В. С. Шуль, Р. В. Дрозд та С. М. Мичка
оглядають поля цукрового буряку.


Зі С. М. Мичкою, провідними спеціалістами господарства на жнивному полі зустрілися минулого понеділка голова райдержадміністрації В. С. Шуль та його заступник, начальник управління агропромислового розвитку РДА Р. В. Дрозд. Керівники цікавилися, в яких умовах проходять жнива, планами роботи на найближчий час. Проїхавши автомобілем полями ТзОВ “Колос-Інвест”, вони переконалися, що в господарстві очікують хорошого врожаю цукрових буряків, кукурудзи, сої. Крім того, голова РДА В. С. Шуль обговорив з С. М. Мичкою питання можливості започаткування і розвитку в господарстві галузі тваринництва.


В цілому по району, як зазначає начальник управління агропромислового розвитку РДА Р. В. Дрозд, станом на 11 липня зібрано озимий ячмінь з 733 га, озимий ріпак - з 195 га, намолочено, відповідно, 2276 та 507 тонн зерна, середня врожайність становить 31,1 та 26
ц/га відповідно.
У господарствах Здолбунівщини приступають до збирання озимої пшениці.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry