Ми, депутати Здолбунівської районної ради, звертаємося до Президента України Віктора Януковича з вимогою зупинити брутальний процес руйнування основ Української держави, накласти вето на Закон України “Про засади державної мовної політики” та невідкладно розпустити Верховну Раду України.
На сьогодні орган, який записаний в Конституції як “найвищий законодавчий”, остаточно дискредитував себе в очах мільйонів українців та світової спільноти. У Верховній Раді не приймаються, а грубо порушуються закони. Свідченням цього є прийняття Закону України “Про засади державної мовної політики”, який було ухвалено з порушенням процедури прийняття законів, регламенту роботи Верховної Ради, без попереднього розгляду в комітетах, без врахування жодної із понад двох тисяч поправок. Даний закон, на нашу думку, має лише одну ціль: розколоти країну. Замість того, щоб зайнятися вирішенням економічних проблем, яких стає все більше і більше, Верховна Рада свідомо збурює суспільство, а мала б його консолідувати.
Звертаємось до депутатів Верховної Ради, для яких верховенство права не порожні слова, із закликом скласти свої повноваження і не брати участі у роботі законодавчого органу, який свідомо порушує Конституцію та закони України.
Звертаємося із закликом до районних рад в Рівненській області провести позачергові сесії та підтримати наше звернення.

Comments are now closed for this entry