26 червня 2012 року відбулась пряма телефонна лінія міського голови Здолбунова І. О. Ольшевського з громадянами міста. Проводилась вона з метою почути відгуки людей про роботу міської ради, визначити найпроблемніші питання в її діяльності, почути пропозиції городян та їх бачення подальшого розвитку міста і в перспективі максимально врахувати почуте при формуванні планів роботи на наступні роки.
На думку мешканців, за останні роки значно покращився стан доріг, адже лише в цьому році проведено капітальний ремонт вулиці С. Петлюри протяжністю 645 метрів з прилягаючими вуличками. В рамках продовження реалізації програми «Околиці міста», виконуючи водночас численні звернення мешканців, у 2012 році міська рада планує провести капітальний ремонт вулиць Віли-1, Ватутіна.


Цікавилися громадяни, коли розпочнеться ремонт вулиці Пушкіна. Відповіддю на це запитання стала інформація, що відразу після прокладання каналізаційних мереж по згаданій вулиці буде розпочато її капітальний ремонт.
Актуальним для здолбунівчан, які користуються маршрутним транспортом, є стан ділянки дороги, що з’єднує місто Здолбунів та селище Квасилів. Міський голова запевнив, що вже цьогоріч буде проведено капітальний ремонт мосту та вулиці Пирогова.
Незадоволені інтенсивністю руху важковагових автомашин здолбунівчани, які проживають по вул. Зеленій та Грушевського. Міська рада організує встановлення знаків, які обмежують швидкість руху на цій ділянці дороги.
Громадяни вважають недостатньою роботу міського будинкоуправління по проведенню капітальних та поточних ремонтів багатоповерхових будинків, а саме їх покрівель та під’їздів. Хоча переконливою альтернативою для вирішення цієї проблеми є створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), 30 з яких успішно працюють уже зараз.
Приємно було почути слова вдячності від мешканців будинку № 1, що по вулиці Заводській, та будинків 23-25 по вулиці Шкільній за влаштування дитячих майданчиків із встановленням гойдалок, гірок та іншого обладнання.
Не влаштовує мешканців міста стан ринків по вул. 8 Березня та Зеленій. Міською радою проведена робота з ліквідації та перенесення торгівлі з проїжджої частини дороги по вул. Зеленій на ринок, що будується по вулиці 8 Березня (район АЗС). Щодо вуличної торгівлі по вул. 8 Березня (біля будинку № 9 по вул. Шкільній), то там тимчасово, до 1 вересня, дозволено торгівлю квітами, оскільки керівництво ринку (ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс») не створило належних умов для громадян, які здійснюють цю діяльність.
Напрочуд активно висловлювала свої думки та пропозиції стосовно покращення благоустрою в зонах відпочинку молодь міста. Серед численних пропозицій, які стосувались розширення інфраструктури міського гідропарку, пріоритет було надано облаштуванню доріжок з твердим покриттям та їх освітлення. Згадані роботи у 2012 році буде продовжено.
Лунали і пропозиції про обмеження в’їзду автотранспорту на територію міського гідропарку зі сторони вул. Паркової, з метою збереження рекреаційної зони та безпеки відпочиваючих. На превеликий жаль, встановлення плит не зупинило в’їзд автотранспорту на територію гідропарку. Можливо, чергування там працівників міліції у вихідні дні дасть змогу вирішити це питання.
Схвально відгукувались здолбунівчани про сквер по вулиці Шевченка, збудований зусиллями релігійної громади Свято-Казанської парафії міста за підтримки міської ради, а також висловлювали пропозиції щодо подальшого його облаштування.
Також мешканці Здолбунова ініціювали питання про створення муніципальної міліції - для підтримання належного правопорядку та збереження в цілості комунального майна.
Актуальним та критичним для міста, судячи з кількості телефонних дзвінків, є питання про зменшення кількості бродячих тварин, оскільки їх стерилізація та евтаназія в повній мірі цю проблему не вирішують і потрібні додаткові заходи, зокрема, будівництво районного притулку для тварин.
Жителі міста акцентували увагу міського голови на необхідності покращення громадського порядку у місті, порушеннях у роботі нічних клубів, фактах продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та поза закладами торгівлі. Усі ці питання були обговорені на засіданні виконавчого комітету міськради 27.06.2012 року за участю в. о. начальника Здолбунівського РВ УМВС та прийнято відповідне рішення.
Проаналізувавши пропозиції та побажання здолбунівчан, міський голова дав протокольні доручення працівникам апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств міста в 10-денний термін подати пропозиції щодо вирішення вищезгаданих питань, а за необхідності - включення їх у план соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2011- 2015 роки.
Загальний відділ
Здолбунівської
міської ради.

Comments are now closed for this entry