Напередодні Дня Перемоги у Здолбунівскому будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів відбувся святковий захід. У приміщенні їдальні зібралися підопічні закладу, його персонал та керівництво. Почесні місця у першому ряду були відведені ветеранам, учасникам війни. Вшанувати їх у цей урочистий день до закладу завітали голова обласної ради Юрій Кічатий, голова райдержадміністрації Віталій Шуль та заступник начальника головного управління праці і соціального захисту населення облдержадміністрації Олексій Шамак. Гостей учасникам зібрання представив директор будинку-інтернату Олег Висоцкий.


- Сьогодні ми святкуємо 67-у річницю величного Дня Перемоги, - сказав звертаючись до ветеранів Юрій Святославович Кічатий. – Цьому дню передували чотири роки страшної кровопролитної війни. Не одне покоління виросло з того часу. Але саме на плечі ветеранів лягла нелегка і відповідальна місія - захищати рідну землю від ворога, працювати для фронту в тилу, а потім відбудовувати зруйновану країну. Це потребувало титанічних зусиль, великої праці. Для нас, обласної, районної влади, сьогодні важливо створити належні умови для життя ветеранів, учасників війни, щоб у їх домівках, зокрема, й у цьому закладі, було затишно, щоб вони відчували турботу і повагу оточуючих. Ми низько схиляємо голови перед памяттю полеглих захисників і віддаємо шану тим, хто серед нас, за проявлені героїзм і самовідданість.

 


Зі словами синівської вдячності звернувся до ветеранів і голова райдержадміністрації Віталій Шуль. Він зазначив, що молодь, діти мають пам’ятати про подвиг старшого покоління, знати, якою дорогою ціною завойовано наше сьогоднішнє мирне життя.
Крім щирих, теплих слів на свою адресу, ветерани отримали від керівників області та району подарунки та квіти. А учасники художньої самодіялності районного будинку культури подарували їм прекрасний концерт, в ході якого звучали пісні воєнних років, які нагадали стареньким про буремні події, що випали на період їх нелегкої, та все ж неповторної юності.
Людмила ВАСЮК.
На фото: під час заходу.
Фото автора

Comments are now closed for this entry