За доброю багаторічною традицією у переддень свята Великої Перемоги працівники Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організували у приміщенні районної бібліотеки для дітей та юнацтва вогник для своїх підопічних.
За накритими столами зібралися люди, які пережили воєнне лихоліття, захищали Вітчизну від ворога у боях, трудились, наближаючи Перемогу, в тилу, відбудовували зруйновану країну, відновлюючи її економіку. Їх вірність громадянському обов’язку, безмежна любов до Батьківщини, мужність, витривалість, життєва мудрість, працелюбність, сила духу - взірець для усіх нас. Саме завдяки їх подвигу маємо мирне небо над головою, можливість жити.


На вогнику сивочолих ветеранів від усієї душі вітали із Днем Перемоги перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Миколайович Сидорня, начальник управління праці і соціального захисту населення РДА Ольга Іванівна Єфімчук, директор Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування Людмила Миколаївна Гринюк. У кожному виступі звучали теплі слова на адресу присутніх людей старшого покоління, побажання міцного здоров’я, щастя і довгих років життя. Володимир Сидорня передав ветеранам вітання від голови РДА Віталія Шуля, а у тому, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку працівників управління соціального захисту у вирішенні наболілих проблем, запевнила Ольга Єфімчук. На знак вдячності працівники терцентру вручили ветеранам квіти.

 

 


Під час заходу, створюючи особливо зворушливу атмосферу, лунали відомі фронтові пісні у виконанні солістки районного будинку культури Ірини Мельник, народного аматорського ВІА “Візерунки” під керівництвом заслуженого працівника культури України Олександра Стельмашука. Легендарну “Смуглянку”, “На позицию девушка провожала бойца”, “Синий платочек” і ін. твори, як і музичні дарунки від учениць Здолбунівської музичної школи Олександри Стеценко та Іванни Тимощук, присутні стрічали дружними оплесками. По щоках багатьох з них котились непрохані сльози, адже пісні воєнної пори нагадали їм про буремну молодість, пройдені випробування і товаришів, які воювали або трудились поруч.
Ветерани дякували працівникам територіального центру за влаштований для них вогник, можливість зібратися разом і поспілкуватися. Вони із трепетом в серцях, стоячи, слухали пісню, що стала своєрідним гімном свята Перемоги, в душі просячи Бога про те, щоб більше ніколи не було війни.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: під час святкового вогника.
Фото автора.

 

 

Comments are now closed for this entry