Щороку в м. Рівне відбуваються змагання команд юних інспекторів руху. Цей рік не став виключенням - за перемогу боролися юірівці з восьми районів області. Конкурсів було чотири: “Юний регулювальник”, “Велосипедна естафета”, “Найкращий знавець правил дорожнього руху” і виступ агітбригад. Оцінювали кожен етап і, підраховуючи бали, визначали переможця.


Відзначу, що рівень підготовки учасників був досить високим. Команда Здолбунівської ЗОШ № 3 “Дорожній патруль” (на фото) брала участь у цьому цікавому заході втретє. Підготовка була досить виснажливою. Ми самостійно вивчили всі правила дорожнього руху, рухи регулювальника і створили цікаву агітбригаду.
Ці зусилля виявились результативними - наша команда виборола почесне третє місце, достойно представивши Здолбунівський район в області. Наш успіх став можливим і завдяки підтримці завідуючої райметодкабінетом Наталії Олександрівни Глущук, адміністрації школи, батьків учнів. Допомогли і працелюбність учасників команди, їх віра в себе і в свою школу.
Друге місце в обласних змаганнях ЮІР посіла ЗОШ № 23 м. Рівного, а перемогла вже не вперше ЗОШ № 28 м. Рівного.
Звісно, нам є ще багато над чим попрацювати і що вдосконалити, але ми не збираємось зупинятись на досягнутому.
Світлана САХНО,
заступник директора
з виховної роботиЗдолбунівської 
ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Comments are now closed for this entry