26 квітня все відбувалося за звичним сценарієм. На засідання колегії було винесено п’ять питань: “Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перший квартал 2012 року”, “Про підсумки завершення опалювального сезону 2011-2012 років та підготовку до опалювального сезону 2012-2013 років”, “Про підсумки виконання бюджету Здолбунівського району за перший квартал 2012 року”, “Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій за перший квартал 2012 року”, “Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Здолбунівської райдержадміністрації за перший квартал 2012 року, та невідкладні завдання місцевих органів виконавчої влади з її поліпшення”. З цих питань із доповідями та інформаціями виступили перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня, завідувач сектора контролю апарату райдержадміністрації Жанна Батрона, заступник голови райдержадміністрації Микола Аніскін.


На всіх розглянутих питаннях не будемо акцентувати увагу, зосередимось лише на питанні про підсумки виконання бюджету та на окремих проблемах, що порушувались членами колегії під час розгляду інших питань.
Отож, до зведеного бюджету району за перший квартал нинішнього року надійшло 9341 тисяча гривень власних та закріплених доходів, що становить 103,6% до затверджених призначень. Порівняно з відповідним періодом 2011 року надходження збільшилися на 544 тисячі гривень або на 6,2%.
Забезпечили виконання плану за власними доходами одинадцять місцевих бюджетів району з двадцяти трьох. Районним бюджетом отримано 5461,9 тисячі гривень власних доходів, що становить 114,3% до затвердженого плану. Найнижчі показники виконання затверджених призначень за власними доходами по Урвенському сільському бюджету - 43,8%, П’ятигірському сільському бюджету - 56,7%, Ступнівському сільському бюджету - 75,1%, Богдашівському сільському бюджету - 81,5 %, Здовбицькому сільському бюджету - 82,5%, Маломощаницькому сільському бюджету - 84,45% та Мізоцькому селищному бюджету - 6,8%.
Із загального фонду бюджету району проведено видатків на суму 51261 тисяча гривень, з яких 16 млн. гривень - цільові субвенції із соціального захисту населення.
Видатки на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на неї склали 24164 тисячі гривень. Частка у загальних видатках оплати праці з нарахуваннями в бюджеті району, без урахування субвенцій - 72%. Фонд оплати праці зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 4 млн. гривень або на 20,2%.
На суму 6385 тисяч гривень використано бюджетних коштів для розрахунку за спожиті комунальні послуги та енергоносії, що на 44,2% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
Окремими сільськими бюджетами не забезпечено до потреби бюджетні призначення на оплату праці.
Звичайно, багато недоліків і проблем називалося і в інших питаннях. Вони в основному стосувалися виконавської дисципліни, благоустрою населених пунктів, ремонту доріг і під’їзних шляхів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ тощо.
Голова РДА Віталій Шуль, підсумовуючи роботу колегії, зазначив, що під кінець травня перебуватиме на Рівненщині Президент України Віктор Янукович. Він же відвідає і ПАТ “Волинь-Цемент”.
З обговорених питань голова РДА дав відповідні доручення виконавцям.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry