Традиційно щовесни проводиться місячник благоустрою міста. Не став виключенням і цей рік. Для комунального підприємства «Міське будинкоуправління» ці роботи розпочались ще в лютому-березні, коли наші працівники приступили до зрізання аварійних дерев, прибирання підвалів багатоповерхових будинків, обрізки дерев, кущів та вивезення їх з прибудинкових територій. Столяри будинкоуправління ремонтували та виготовляли садові лавочки, дитяче обладнання, двірники білили бордюри, дерева.


Ми тісно співпрацюємо з головами будинкових комітетів. Згідно з графіком проведення загальних зборів перші з них відбулись 4 квітня 2012 року в приміщенні будинкоуправління. На зборах були присутні представники житлових будинків по вул.
Л. Українки, 1, Б. Хмельницького, 5, 26, 32, Шевченка, 189 та ін. Питань розглядалось багато, але основним було питання щодо утримання будинків, прибудинкових територій, благоустрою цих територій. Така робота проводиться впродовж року. Приємно відзначити і хочеться подякувати мешканцям, які взяли активну участь у прибиранні своїх прибудинкових територій до Великодня, а це мешканці житлових будинків по вул. Шкільній, 34, Шевченка, 189, Заводській, 2, 2а, 3, 10, 14, Старицького, 3. Активно допомагають нам члени будинкових комітетів Н. Войтенко, Б. Жижкевич з Незалежності, 34, Г. Степанова, Т. Савицька з Приходька, 2, М. Беднар з Шевченка, 189.
Щира вдячність двірникам підприємства, які не просто відпрацьовують свій робочий час, а сумлінно і відповідально ставляться до своєї роботи. Загляньте на подвір’я житлових будинків № 29 по вул. Шкільній, де прибирає Г. Карпінчук, № 45 по вул. Незалежності, де працює Н. Літвінчук, № 35 по вул. Шкільній, де трудиться Є. Гребенюк, і зрозумієте, що це - справжні господині.
КП «Міське будинкоуправління» виконано чимало робіт з вивезення гілля і сміття з прибудинкових територій. Але лише завдяки підтримці підприємств міста, які допомогли нам транспортними засобами, ми вчасно підготувались до свята. За це ми вдячні генеральному директору ТОВ «Укрцемремонт Здолбунів» В. М. Романусі, начальнику вагонного депо Здолбунів Й. В. Гаврищаку, директору КП «Здолбунівкомуненергія» В. А. Шавронській, директору КП «Здолбунівводоканал» В. І. Мельнику.
Нині займаємось ремонтом, виготовленням садових лавочок, дитячого обладнання, розпочали їх фарбування. Ми сподіваємось на розуміння, підтримку, допомогу жителів міста в утриманні будинків та збереженні обладнання на прибудинкових територіях. Бо все робиться для мешканців міста, щоб усім було затишно, щоб милувало око подвір’я, на яке ви виходите. Тож не будьте байдужими і не стійте осторонь від проблем утримання будинків, бо тільки разом, спільними зусиллями можна досягти позитивних результатів.
Валентина ГАБРУК,
в. о. начальника
КП МБУ.

Comments are now closed for this entry