Конкурсанти під час виконання практичного завдання.

 

З ініціативи директора Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту Руслана Івановича Шевчука на базі нашого навчального закладу 17-19 квітня ц. р. вперше проведено конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» серед учнів Асоціації ПТНЗ України. Участь у ньому взяли представники 9-х навчальних закладів: Білопільського професійного ліцею залізничного транспорту, Дніпропетровського професійного залізничного ліцею, Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту, Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту, Київського вищого професійного училища залізничного транспорту, Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, Мелітопольського професійного ліцею залізничного транспорту та Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту. Конкурс проходив у два етапи.


Перевірка теоретичних знань проводилась у вигляді тестових завдань із використанням для їх розв’язання комп’ютерів. Конкурсанти показали високий рівень знань та належну теоретичну підготовку.
Практичне завдання передбачало виготовлення слюсарного молотка з квадратним бойком. Із цим справились усі конкурсанти.
Крім того, для супроводжуючих та учасників фахових змагань була представлена цікава та різноманітна програма: позакласні заходи “Сім чудес Рівненщини” та “Писанкарство”, екскурсія на батьківщину української Першокниги - у древню Пересопницю, концерт колективів художньої самодіяльності.
Компетентне журі на чолі з начальником вагонного депо Здолбунів Й. В. Гаврищаком оцінювало результати конкурсів і визначило переможців. Дипломом за ІІІ місце нагороджено учня Мелітопольського ПЛЗТ Олександра Клочка, за ІІ місце - учня Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту Андрія Коваленка. Переможцем конкурсу став також учень Здолбунівського ПЛЗТ Олександр Яковук. Решта конкурсантів отримали дипломи учасників та подарунки.
Під час проведення конкурсу відбулась нарада директорів Асоціації професійно-технічних навчальних закладів України залізничного профілю, на якій заступник начальника - начальник відділу професійно-технічної і вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА П. М. Коржевський представив профтехосвіту Рівненщини, довів до відома присутніх рейтинги навчальних закладів області. Голова Асоціації А. О. Стецюк підбив підсумки Міжнародної виставки “Сучасні навчальні заклади-2012” і вручив нагороди директорам за участь у ній очолюваних ними закладів. Також в ході засідання було обговорено ряд інших питань, зокрема, про доведення навчальних планів до єдиних стандартів та створення порталу Асоціації.
Сподіваємося, що започаткований захід стане хорошою традицією, спонукатиме учнів до вдосконалення своєї фахової майстерності.
Оксана БАЮН,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ПЛЗТ.

Comments are now closed for this entry