Бібліотека - це храм, де накопичуються і зберігаються духовні скарби. У давнину її називали «дім життя», «аптека для душі», «прихисток мудрості».
Значною мірою те, якою є книгозбірня і як її сприймають користувачі, залежить від бібліотекаря, який там працює. Нам пощастило, бо у Будеразькій публічно-шкільній бібліотеці трудиться прекрасний фахівець - Тамара Пилипівна Ліщинська. Завдяки її зусиллям у бібліотеці розгорнуто естетично оформлені книжкові виставки «На допомогу навчально-виховному процесу», «Історії розірване намисто», «Літературний календар», «Я та здоровий спосіб життя», «Живої природи душа промовляє», «Рівненщина - бурштиновий край» та ін. Широко розкритий бібліотечний фонд і тематичними поличками.


Тамара Пилипівна майстерно проводить бібліотечні уроки, літературні ранки, вікторини, брейн-ринги, бібліографічні огляди і перегляди літератури, приурочені до шкільних предметних тижнів.
Цікаво у нас пройшов тиждень дитячого читання, в рамках якого було організовано бібліотечні уроки «Сьогодення і майбутнє української книги», «Письменники і поети рідного краю», літературний ранок «Все про все розкажуть книги».
Педагогічний колектив та старшокласники школи долучились до участі у зініційованих головою Рівненської ОДА В. Берташем та головою райдержадміністрації В. Шулем громадських обговорень на тему «Якою має бути бібліотека нашої громади», провели анкетування.
Надія КРАВЧЕНЯ,
заступник директора з виховної роботи 
Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry