Скільки коштів з обласного бюджету отримають райони Рівненської області на ремонт доріг, радились у Дубні представники влади Дубенського, Радивилівського, Здолбунівського, Млинівського та Демидівського районів. 


Оскільки Дубенщина сьогодні – визнаний лідер в області з ремонту доріг (відремонтовано 65 доріг комунальної власності та доріг загального користування), міжрайонна нарада відбулася тут. Проводили її заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак та начальник служби автомобільних доріг області Юрій Проник.
Із передбачених для Рівненщини 94-х мільйонів гривень Дубенщина отримає 6. Це на 1 млн гривень більше, ніж минулого року. Ще 8 мільйонів одержить місто Дубно.
Крім того, щоб заохотити активність Дубенщини, в облдержадміністрації пішли на поступки. Голові Дубенської РДА Данилу Корилкевичу вдалося домовитися про відтермінування проплати 54 тонн бітуму, з якого планують виготовити 770 тонн асфальту. Тому вже в найближчі дні Дубенський райавтодор відновить ремонтні роботи на дорогах.
Данило Корилкевич задоволений таким результатом, але водночас наголошує, що 6 мільйонів все одно недостатньо, аби привести дороги району в належний вигляд: «Як депутат Рівненської облради я й надалі захищатиму інтереси міста і району і домагатимусь виділення більшої суми. Крім того, буду клопотати, аби й інші отримали більше. Вже подав пропозицію стосовно Млинівського району, для якого чомусь передбачено найменше коштів при тому, що дороги тут не кращі, а подекуди навіть у гіршому стані, ніж в інших районах».
Практика проведення таких нарад буде поширена в інших регіонах області.

Прес-служба Дубенської РДА

Comments are now closed for this entry