У переддень професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке щорічно відзначається у третю неділю березня, на комунальному підприємстві “Здолбунівводоканал” пройшли збори, де було підбито підсумки роботи за 2011 рік та відзначено кращих працівників підприємства.
Робота підприємства впродовж минулого року була стабільною, без аварійних ситуацій, послуги надавались цілодобово та необхідної якості, рентабельність становила 4,5% при затверджених планових на 2011 рік 12%.


Заборгованість населення за послуги на 1.01.2012 року склала 311,0 тис. грн. і зменшилась на 100 тис. грн. за рік, але проплата за 2011 рік була 99%, і борг збільшився на 39 тис. грн., до 350 тис. грн.
За підсумками роботи кандидатури кращих працівників підприємства було подано до нагородження від обласної, районної та міської рад, а також відмічено в наказі по підприємству.
Почесною грамотою та знаком від обласної державної адміністрації був нагороджений начальник ВТВ Володимир Миколайович Жданюк.
Почесну грамоту Здолбунівської райдержадміністрації вручено начальнику абонентного відділу Галині Петрівні Соколкіній.
Почесними грамотами Здолбунівської міської ради нагороджені механік Леонід Владиславович Василевський, слюсар-сантехнік Андрій Володимирович Деніщук та слюсар АВР відділу каналізації Микола Петрович Мартинюк .
Згідно з наказом по підприємству відзначені грамотами з виплатою грошових премій головний інженер Віктор Олексійович Остапчук, машиністи КНУ Микола Іванович Киричук та Микола Павлович Шеретюк, оператор ЕОМ Лідія Петрівна Солтис, інженер ВТВ Катерина Вікторівна Жданюк, бухгалтер Віра Миколаївна Лук'янчук, юрисконсульт Тетяна Григорівна Качан, оператор пульту керування Тетяна Іванівна Кісорець, водій Ігор Сергійович Швець, тракторист Олег Сергійович Швець, слюсар-сантехнік Юрій Святославович Красовський, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Ярослав Іванович Кравчук, контролер водопровідного господарства Ірина Василівна Хлипа, слюсар-сантехнік дільниці з ремонту та обслуговування водомірів Ілля Олексійович Войтенко, слюсар АВР відділу водопроводу Леонід Дмитрович Білецький.
Сподіваюсь, що і в майбутньому працівники КП “Здолбунівводоканал” успішно вирішуватимуть усі завдання, забезпечуючи надійне надання послуг споживачам м. Здолбунова.
Василь МЕЛЬНИК,
директор КП “Здолбунівводоканал”. 

Comments are now closed for this entry