Минулої п’ятниці у лекційній залі будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент” відбулася зустріч в. о. заступника голови Державної податкової служби у Рівненській області Мирослави Михайлівни Ковтуцької з представниками бізнесових кіл Здолбунівщини, а їх, попри дуже морозну погоду, зібралося декілька десятків.


На початку засідання М. М. Ковтуцька відзначила, що податківці нашого району, за підсумками 2011 р., успішно виконали завдання зі збору належних платежів до Державного і місцевих бюджетів. В цілому торік районом забезпечено збір до зведеного бюджету в розмірі 95 млн. грн., що на 20 млн. грн. більше, ніж позаторік. До місцевих бюджетів усіх рівнів районом мобілізовано 68 млн. грн., що на 18 млн. грн. більше, ніж у 2010 р. В загальних надходженнях по області частка Здолбунівського району складає 4,4 %.
М. М. Ковтуцька подякувала підприємцям Здолбунівщини, наголосивши, що успіхи податкової служби напряму залежать саме від їх добросовісної діяльності. Також в. о. заступника голови ДПС в області ознайомила присутніх із підсумками кампанії перереєстрації суб’єктів господарювання, зокрема повідомила, що спрощену модель оподаткування на Здолбунівщині обрало більше тисячі фізичних осіб-підприємців.
Ще одним аспектом, на який звернула увагу присутніх промовиця, були негативні наслідки виплати працедавцями зарплат “у конвертах”. М. М. Ковтуцька закликала підприємців відмовитись від цієї ганебної практики.
Загалом нині податківці бачать своє завдання в тому, щоб допомагати суб’єктам господарювання розвивати підприємницьку діяльність і створювати нові робочі місця. За словами М. М. Ковтуцької, ДПС налаштована на доброзичливу співпрацю з добросовісними платниками податків. Для її налагодження запроваджується ряд новацій і в структурі служби, і в організації її роботи. Однією з таких стане відкриття і у нашому районі сервісного центру обслуговування платників податків, де оперативно отримати всю необхідну інформацію зможуть і ті, хто щойно розпочав свою справу, і досвідчені бізнесмени.
Далі робота продовжилась у діалоговому режимі. Із запитаннями до податківців та пропозиціями щодо вдосконалення співпраці платників податків і ДПС виступили підприємці Я. І. Бляшин, О. В. Чорний, М. В. Орлов, Л. Я. Кінах та ін. Роз’яснення та відповіді їм, окрім М. М. Ковтуцької, надали присутні на зустрічі голова Комісії з проведення реорганізації Здолбунівської ОДПІ Ю. М. Баранов, його перший заступник В. Г. Штейбарт, податківці Т. П. Демчук, Л. Ф. Макарова, Р. С. Мичка. Також присутні представники бізнесу отримали комплекти підготовлених Здолбунівською ОДПІ інформаційних матеріалів з питань декларування доходів та спрощеної системи оподаткування.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: під час зустрічі.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry