Цього разу районне методичне об’єднання вчителів правознавства працювало у Глинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Перед присутніми виступив начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Сергій Бондаренко. Він проінформував вчителів правознавства про роботу своїх колег за період з січня по жовтень 2011 року щодо попередження скоєння підлітками (учнями окремих навчальних закладів Здолбунівського району) правопорушень.
Учителька правознавста Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. Алла Мислінчук вела мову у своєму виступі про профілактичну роботу, яка систематично проводиться місцевими педагогами щодо недопущення правопопорушень серед учнів.
На вчителів, які брали участь у методичному об’єднанні, велике враження справив місцевий храм, історія якого починається з 1892 року. Його нижній престол було названо в честь Успіння Пресвятої Богородиці, а верхній - збудовано на честь святих просвітителів Кирила і Мефодія та освячено у 1897 році. Церква споруджена завдяки виділенню 36000 рублів російським царем Олександром ІІІ.
Наприкінці вчителі правознавства разом з учнями місцевої школи поклали вінок квітів до стели на місці поховання 93 жителів села, які в роки воєнних лихоліть віддали своє життя в ім’я кращого майбутнього своїх дітей і онуків.
Микола ПЕРЕВ’ЯЗКО,
 методист районного методичного кабінету.

Comments are now closed for this entry