У рамках оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень та підвищення ефективності державного управління Указом Президента України та Постановою Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року створено Державну інспекцію техногенної безпеки України (Держтехногенбезпеки України), діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України. Новостворена структура є правонаступником державного департаменту пожежної безпеки і Державної інспекції цивільного заїхисту та техногенної безпеки.
Держтехногенбезпеки України — це центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сферах пожежної і техногенної безпеки та здійснює державний нагляд на об'єктах всіх форм власності.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року № 767 «Про утворення територіальних органів Державної інспекції техногенної безпеки» на території Рівненської області утворено Управління Держтехногенбезпеки Рівненської області та його структурні підрозділи в районах.
В функції інспекції входять профілактика пожеж і надзвичайних ситуацій, попередження загибелі населення, перевірка суб'єктів господарювання щодо дотримання норм і правил пожежної безпеки, а також дотримання вимог техногенної безпеки, перевірка центральних і місцевих органів виконавчої влади. А також робота з населенням через засоби масової інформації щодо попередження випадків виникнення пожеж та загибелі людей на них.
Районний відділ Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського, 65. Тел/факс 261-03.
Начальник районного відділу Управління
Держтехногенбезпеки у Рівненській області
Дроздюк Валерій Петрович.

Comments are now closed for this entry