Вчителі-учасники заходу.

Крізь простір і час долинули до нас пристрасні слова Великого Каменяра, осяяні сподіванням на те, що його важка праця в ім’я кращого майбутнього народу не пропаде даремно, буде оцінена наступними поколіннями людей.
Іван Франко - поет, прозаїк, драматург, фольклорист, літературознавець, мовознавець, філософ, історик, економіст, журналіст, публіцист, бібліограф, перекладач, педагог.
Сьогодні Івана Франка не просто згадують, а й з гордістю називають українським Мойсеєм, національним героєм, вдумливо вивчають його літературну спадщину. Творчість письменника стала предметом дослідження спеціальної галузі науки - франкознавства. Франка називають академією в одній особі, адже його перу належать близько п’яти тисяч праць найрізноманітніших жанрів. Мало хто у світовій літературі може зрівнятися з ним у творчих звершеннях.


Вшановуючи пам’ять великого поета та з нагоди 155-ї річниці з дня народження Івана Франка на базі Суємської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів під керівництвом методиста районного методкабінету Світлани Іванівни Батьковець відбулися педагогічні читання «На далеку дорогу життя Франкове візьмемо слово» за участю вчителів початкових класів Бущанської, Будеразької, Новомощаницької загальноосвітніх шкіл.
Учні початкових класів Суємської ЗОШ І-ІІ ст. гостям заходу представили літературну композицію «Невмируща слава генія - Каменяра», театралізацію казки «Осел і лев». Продовженням стала мультимедійна презентація життєвого і творчого шляху поета, декламація віршів, виконання пісень на слова І. Франка. Завідуюча бібліотекою села Півче О. І. Корнійчук оформила книжкову виставку, присвячену 155-й річниці з дня народження І. Я. Франка. Особливу увагу було приділено літературі для дітей молодшого шкільного віку.
Лілія ГОЛОВАЙ,
вчитель Суємської
ЗОШ І-ІІ ст. 

 

Comments are now closed for this entry