Коли ми, вчителі, розповідаємо дітям казки, то самі в них, звичайно, не віримо. Настільки реальне життя б’є нас своєю черствістю, егоїзмом і брехнею, що мимоволі забуваємо про те, що дива бувають.
Коли у березні 2010 року проходила передвиборча агітація, обіцянок було дуже багато. Але ж - обіцянка-цяцянка... Так думалося, а потім і геть забулося.
...Телефонний дзвінок порушив літню тишу в Копитківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Олександр Мойсейович Андріюк нагадав, хто він, коли з ним зустрічалися і про що розмовляли наші вчителі.
А він свої обіцянки виконує!
Тоді, у передвиборчому березні 2010-го ми, звичайно, розповіли О. М. Андріюку про шкільні побутові проблеми (а їх у кожному навчальному закладі є чимало): і вікна треба міняти, і доріжки біля школи геть розвалилися, і шкільна їдальня потребує реконструкції. Але кошти... кошти... кошти!
Олександр Мойсейович уважно слухав про наші проблеми, поділився своєю думкою і пообіцяв надати матеріальну допомогу для реконструкції обіднього залу шкільної їдальні.
Сказано - зроблено! Тепер в обідньому залі все по-новому, по-сучасному: і стіни, і підлога, і меблі на 40 місць.
Про таке можна тільки мріяти. Та мрії збуваються завдяки таким людям, як Олекандр Мойсейович Андріюк. Він не пошкодував свого часу, і коли більшість вчителів, чиновників відпочивали у літніх відпустках, допомагав, щоб копитківські дітлахи із задоволенням харчувалися у просторій, світлій, оновленій їдальні.
Щиро дякуємо Вам, Олександре Мойсейовичу, за великий матеріальний і моральний внесок у розвиток нашої школи. Воістину мудро сказано: «Хто любить дітей, допомагає їм, тому Бог допомагає вдвічі».
Хай примножиться добра у Ваших справах,
Щоб здорові і міцні були!
Допомога дітям - то святе і праве:
Бачить Бог і Ангели згори.
Любить дітей - то добре діло,
Проростити зерна доброти,
Дать можливість їм творить сміливо,
У життя щоб з розумом ввійти.
Приклад покажімо нашим дітям,
Хай повірять в казку і дива,
Бо Вкраїна наша найгарніша в світі,
І живуть в ній люди,
Здатні дарувати просто так!
Людмила ПРОКОПЧУК,
заступник директора з виховної роботи
Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry