Під час написання диктанту.

З метою підвищення професіоналізму, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування рад усіх рівнів, на виконання відповідних розпоряджень голів обласної та районної рад минулого тижня відбувся перший етап конкурсу “Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини”.
Конкурс відбувся на базі міської гімназії, в ньому взяли участь 12 посадовців місцевих рад Здолбунівщини. Проходив він у двох номінаціях: кращий міський, селищний, сільський голова та краща посадова особа районної, міської, селищної та сільських рад.


Аби виявити рівень знань державної мови учасниками конкурсу, їм було запропоновано написання диктанту з творчим продовженням щодо свого бачення висловленої у тексті проблеми. Крім того, конкурсанти виконували завдання із складання ділових документів на комп’ютері, перевірялися навики володіння ними ПК.
Не дивлячись на те, що це був перший етап конкурсу, його учасники помітно хвилювалися, немов повернувшись в період свого навчання у школах та вузах. Згодою на участь у конкурсі вони засвідчили про своє прагнення до фахового зростання, професійного вдосконалення, аби відповідати тим високим вимогам, які сьогодні ставляться перед посадовими особами органів місцевого самоврядування.
Підбиваючи підсумки конкурсу, голова районної ради В. О. Тимощук, його заступник – голова оргкомітету з проведення І туру конкурсу Я. Р. Мельник подякували учасникам і назвали переможців. У номінації “Кращий міський, селищний, сільський голова” перше місце посіла Дерманський Перший сільський голова Любов Петрівна Андрощук. На другому місці – Урвенський сільський голова Лідія Михайлівна Балабат, на третьому – Копитківський сільський голова Марія Дмитрівна Фішер. У номінації “Краща посадова особа районної, міської, селищної, сільських рад” найбільшу кількість балів набрала і стала переможцем головний спеціаліст з питань роботи зі зверненнями громадян та діловодства районної ради Галина Петрівна Пшенична. Другий результат показала спеціаліст І категорії міської ради Алла Федорівна Баранець, третє місце розділили Марія Данилівна Івашин та Євгенія Миколаївна Івасюк – секретарі Глинської та Здовбицької сільських рад.
Як передбачено Положенням про проведення І туру конкурсу, його переможці та лауреати будуть нагороджені пам’ятними дипломами та грошовими призами під час проведення урочистих зборів з нагоди Дня місцевого самоврядування.
На другому етапі конкурсу, який відбудеться у Рівному в листопаді, Здолбунівщину представлятимуть у відповідних номінаціях Л. П. Андрощук, Г. П. Пшенична та А. Ф. Баранець.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry