Дошкільний навчальний заклад з квітучою назвою “Волошка”, куди ми вже багато років приводимо своїх діток, з кожним роком розцвітає, розвивається, він є одним із кращих в районі.
У садочку все створено для малят. Кожна кімната має свій неповторний колорит: і назву, і естетичне оформлення, і велику кількість яскравих іграшок. Є багато наочного матеріалу як для дітей, так і для батьків. Денний сон малятам навіюють казкові персонажі, намальовані на стінах спальні. А в коридорі садочка – справжня казка: при вході зустрічають лісові звірята; піднімаючись на другий поверх, на кожній сходинці розпізнаєш жовтенькі відбитки дитячих слідів; вдивляєшся в картину, яку своїми долоньками “написали” хлопчики й дівчатка.
Скільки ж треба мати фантазії і як любити дітей, щоб придумати, передбачити кожну дрібничку! Не можна обійти увагою й “Світлицю”, оформлену у старовинному стилі, з використанням предметів народного побуту, українського одягу. І у спортзалі, і в їдальні, і на подвір’ї – скрізь відчувається рука дбайливого господаря.
Роки перебування нашої малечі у дитсадку “Волошка” пролітають швидко й непомітно. Незабаром наші дітки залишать стіни цього затишного дому дитинства.
Щире спасибі сьогодні кажемо хорошій завідуючій ДНЗ Оксані Ростиславівні Ясковець. Слова особливої вдячності адресуємо вихователю Тетяні Ростиславівні Охрімчук за прочитані казки, за веселі ранки, за те, що стала рідною для наших дітей, помічнику вихователя Вікторії Ростиславівні Корольчук - за турботу й материнську ласку, Оксані Мирославівні Рудик - за чистеньку і пахучу постіль, щиру усмішку, Євгенії Петрівні Столяр – за смачні обіди, Петру Святославовичу Голубу – за чистоту на подвір’ї, порядок на дитячому майданчику, Олексію Миколайовичу Пальчевському – за тепло у дитячому садочку. Дякуємо усім працівникам закладу, які творять для наших дітей казку.
З вдячністю
батьки вихованців ДНЗ.

Comments are now closed for this entry