Ювілярка із гостями.

Завідуюча клубом села Залісся Юлія Єгорівна Махлюк понад чотири десятиліття віддала роботі на культурній ниві, і при цьому має у своїй трудовій книжці лише один запис. Жінка - справжній етузіаст своєї справи, вона і в наш непростий час зуміла заохотити сельчан різного віку до цікавого та змістовного дозвілля, до спілкування з прекрасним.
У клубі проводяться свята до визначних дат календаря, тематичні вечори, виставки виробів народних умільців, працюють гуртки, дитячий вокальний ансамбль. Встигає Юлія Єгорівна підтримувати належний прорядок у ввіреному їй закладі, брати участь у заходах, які організовуються районним будинком культури, її колегами з Гільчі. Досвідченого фахівця і прекрасну людину заслужено поважають.


28 жовтня цього року Юлія Єгорівна Махлюк відзначила свій ювілей - сімдесятиріччя. З приітаннями до неї завітали поважні гості - голова районної ради Василь Тимощук, його заступник Яків Мельник, заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук, Урвенський сільський голова Лідія Балабат, начальник відділу культури і туризму РДА Олег Грушицький, голова профспілкового комітету працівників культури Здолбунівського району Валентина Теребійчук. Ювілярці адресували чимало теплих слів і гарних побажань, вручили відзнаки за сумлінну працю - грамоту районної ради і райдержадміністрації, грамоту і премію від сільської ради, квіти.
Вл. інф.
Фото Валентини Теребійчук.

 

Comments are now closed for this entry