Згідно з постановою президії правління Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України від 14 липня 2011 року «Про проведення акції «Милосердя» організаціями ТЧХУ Рівненської області, в тому числі й Здолбунівською, з метою привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання підтримки найнезахищенішим верствам населення з 1 вересня по 1 жовтня 2011 року проводиться благодійна акція «Милосердя», присвячена Міжнародному дню людей похилого віку.
Здолбунівська районна організація Товариства Червоного Хреста України просить усіх, хто має бажання, долучитись до цієї акції.
На самооцінку людини істотно впливає благодійництво, а зроблена добра справа завжди є хорошими ліками для душі. Як ми ставитимемось до благодійництва, таким буде і наше суспільство, у такому й житимемо.
Шановні здолбунівчани, керівники підприємств та організацій, підприємці, будьмо милосердними, творімо добро разом!
Допомогу приймаємо у вигляді продуктів харчування, медикаментів, одягу, засобів особистої гігієни за адресою: м. Здолбунів, вул. Степана Бандери, 1а (стоматполіклініка, перший поверх). Тел. 2-61-88.
Кошти можна перерахувати:
Код - 02940316
р/р № 26007000006576
в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, «Для Здолбунівської РО ТЧХУ, для закупівлі продуктів харчування одиноким людям похилого віку».
Марія БЄЛІКОВА,
голова Здолбунівської
РО ТЧХУ.

Comments are now closed for this entry