28 липня на базі Здолбунівської райспоживспілки, де головою правління О. Б. Солтис-Шолудько, проходив обласний семінар працівників споживчої кооперації. В роботі семінару взяли участь голова правління Рівненської облспоживспілки, депутат обласної ради П. Ф. Бараш, спеціалісти облспоживспілки, голови правлінь райспоживспілок, керівники виробничих підрозділів.
Для огляду учасникам семінару були представлені торгові підприємства Гільчанського СТ. Першим вони відвідали магазин “Маркет” у с. Здовбиця. Хлібом-сіллю на вишиванім рушнику дорогих гостей-кооператорів зустрічав член ради Укоопспілки, член ради облспоживспілки, райспоживспілки, пайовик Гільчанського СТ В. М. Дрозд.
Знайомлячись з роботою торгівельного закладу, учасники семінару відзначили широкий асортимент товарів, представлений в ньому, естетичне їх розміщення на полицях, особливу увагу звернули на товари кооперативного виробництва, які також користуються попитом у споживачів.
Насичений асортимент товарів як продуктової, так і промислової групи представили й інші заклади торгівлі, що їх відвідали кооператори області. Це магазини в селах Лідаво, Урвенна, Гільча Друга, Глупанин, Гільча Перша. В останньому населеному пункті ознайомилися також з роботою кафетерію “Веселка”.
Про тісну співпрацю органу місцевого самоврядування і споживчого товариства розповіла учасникам семінару під час їх перебування на території Урвенської сільської ради секретар ради М. М. Грицюк.
Гості були приємно вражені належним станом матеріально-технічної бази закладів торгівлі, їх ошатністю, порядком і чистотою всередині приміщень і навколо них. Значна заслуга в цьому мудрого керівника, який понад 30 років очолює споживче товариство, фахівця своєї справи – голови правління Р. Н. Кравчук.
На завершення семінару його учасники відвідали Джерело святого Миколая, де їх зустрів настоятель храму с. Гільча Перша о. Валерій. Вислухавши його цікаву розповідь, напившись цілющої води, гості внесли посильну пожертву на розбудову святині. Натомість отримали на згадку про перебування тут іконки святого Миколая та буклети про Гільчанське джерело.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry