На фото зліва направо: брати Олексій і Микола Висоцькі у день відкриття меморіальної дошки.

На адміністративному приміщенні Уїздецької сільської ради минулої середи було відкрито пам'ятну меморіальну дошку на честь колишнього голови сільради Оксани Гнатівни Висоцької, яка понад тридцять років пропрацювала секретарем Кунинської сільської ради, головою цієї ради, головою Уїздецької сільради. Спільно з тодішнім колгоспом ім. Щорса, громадами сіл Уїздці, Кунин, Коршів вона вирішувала ряд важливих питань соціально-культурного розвитку. За самовіддану працю в самоврядних органах була нагороджена орденом Знак Пошани.
З приводу відкриття меморіальної дошки в Уїздцях відбувся мітинг. Його відкрив сільський голова Олександр Стернійчук, який надав слово колишньому завідуючому оргвідділом Рівненського облвиконкому Федору Кравчені. Він нагадав присутнім про яскраві сторінки трудової біографії
О. Г. Висоцької.
На мітингу також виступили заступник колишнього голови Здолбунівського райвиконкому Богдан Шпить, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Олександр Федорук, заступник голови Здолбунівської районної ради Яків Мельник, директор ПСП «Колос» Василь Більчук та інші, які говорили про добрі справи Оксани Гнатівни.
А право відкрити меморіальну дошку було надано її синам Олексію та Миколі.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry