Шановний Юрію Антоновичу!
Ми, жителі вулиць Б. Хмельницького та Шевченка села Дермань Другий, звертаємось до Вас з проханням капітально відремонтувати дорогу, що веде від шосейки до Яцюхового рову, бо під час дощів по ній вже неможливо ні пройти, ні проїхати. А саме цією дорогою ходять до школи діти з Нагорянців, Потапців, Ясенів, Лисничуків, Турчинів, а також з хутора Залужжя.
Ми поінформовані про те, що обласна державна адміністрація оголосила нинішній рік роком сільських доріг і ставить завдання у кожному селі висипати щебенем хоча б одну дорогу. Вважаємо, що в нашому селі такою дорогою повинна стати саме ця, бо вона веде до однієї із святинь села — пам’ятника розстріляним фашистами у 1943 році 72 дерманцям.
Через два роки, 30 травня 2013 року, виповниться 70-річчя цієї страшної трагедії. І саме тут, як і в 2003 році, відбудеться вшанування жертв тієї кривавої розправи загарбників з мирним населенням. Сюди приїдуть сотні людей, щоб віддати шану загиблим. А ще, ми впевнені, пройде Хресний хід із церкви, священики проведуть заупокійну службу по загиблих. Тож облаштування цієї дороги вкрай необхідне, і ми сподіваємось, що сільська рада прийме рішення привести її до ладу.
З повагою, жителі
вулиць Б. Хмельницького та Шевченка
села Дермань Другий.
Всього 60 підписів.

Comments are now closed for this entry