У тому, що правила дорожнього руху діти знають, я переконалась 1 квітня. Саме у День сміху організатори вирішили провести на базі БК «Текстильник», що в м. Рівне, конкурс веселих і кмітливих юних інспекторів руху. Команд було 10. А призових місць, як усім відомо, лише три. І за них треба було поборотись. Конкурсів також було три: візитка, розминка і домашнє завдання. Після першого конкурсу наша команда - «M&Ms» (на фото) отримала однакову кількість балів з рівнянами і була на першому місці. Після другого конкурсу різниця була у два бали. Домашнє завдання команда «Інші діти» м. Рівне, відчуваючи, що може поступитись здолбунівчанам, зіграла краще.


За результатами трьох конкурсів третє місце посіла команда «Шок» із Радивилова, друге - команда «M&Ms» зі Здолбунова, а перемогла команда “Інші діти» з м. Рівне. Всі учасники були нагороджені грамотами, солодкими подарунками і цінними призами.
Основний склад команди «M&Ms» – це вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, а «важкою артилерією» у нас стали Ганна Горфінкель та Валерія Карпінчук, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 і № 6 відповідно. Конкурс поєднав дитячі серця, здолбунівські школярі здружились миттєво. Ми є і будемо однією командою, яка впевнено крокує до перемоги. Діти виступали на прекрасному рівні, тому що їх підготовка до конкурсу проходила під керівництвом заступника директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Людмили
Тимофіївни Ткачук. Окрему подяку висловлюю випускникам нашої школи Ользі Довгаль, Олександру Мануйлику та Павлу Євчуку, які допомагали готувати команду.
Адміністрація ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 пишається своїми вихованцями. А я хочу додати, що впевнена: вибороти перше місце на обласному конкурсі нам ще обов’язково вдасться.
Світлана САХНО,
педагог-організатор
Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

 

Comments are now closed for this entry