Наше підприємство - виконавець послуг з утримання житлових будинків комунальної власності Здолбунівської міської ради, переживає такі ж труднощі, як і сотні підприємств держави.
З року в рік подальше утримання будинків з їх складовими, надання якісних послуг проживаючим стає все складніше, що викликає справедливі нарікання здолбунівчан.
Ми спостерігаємо, що незалежно від виробничої діяльності наших підприємств зростають ціни на будівельні, паливно-мастильні матеріали, електроенергію і т. д., а як збільшити тариф, щоб для людей він був соціально-виважений, а для підприємства відшкодував понесені затрати? З іншого боку, як можна виконати керівнику вимоги по збільшенню мінімальної заробітної плати, не змінюючи тарифу на послуги? Всі хочуть бути добрими для людей за рахунок комунальників, наче одні комунальники проти всіх. До тих пір, доки не змінимо думку населення про роботу комунальних підприємств, так буде довго. Розігнати ЖЕКи не мудро, а ось відновити дуже складно.
Окремі мешканці наших будинків несвоєчасно сплачують плату за утримання будинків, часто можна почути «не платила і платити не буду» або «за що їм платить». Шановні мешканці! В першу чергу Ви платите за утримання та ремонт своїх будинків, прибудинкових територій, і від Вас залежить скільки коштів буде витрачено на ремонт.
Звертаємось до людей - Ви вимагаєте чистоти на сходових клітках, подвір'ях, у підвалах, на горищах на зразок Ваших охайних квартир, але, на жаль, поведінка мешканців у місцях загального користування не така, як в квартирах. Хороший вислів нині і завжди буде актуальним: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Тож давайте разом не нарікати один на одного, а покращувати: ми - якість послуг, а ви - проплату. Тільки спільною працею, розумінням можна домогтися позитивних змін. А тому важлива роль в цьому будинкових комітетів.
З вдячністю за розуміння та співпрацю хочемо відзначити активістів - голів будинкових комітетів Савицьку Тамару Петрівну (вул. Приходька, 2), Войтенко Надію Омелянівну (вул. Незалежності, 34), Дацюк Надію Ростиславівну, Кравець Софію Михайлівну (вул. Шкільна, 33а), Конюх Олену Григорівну, Ковальчук Милентину Дмитрівну (вул. Шкільна, 29), які своїм особистим прикладом показують, як потрібно дбати про чистоту і порядок в будинку та залучають до цього мешканців.
Живемо, працюємо та надіємось і знаємо - завтра буде краще. Зберегти і утримати те, що маємо, можна спільними зусиллями, наполегливою працею задля наших людей.
Спільно наведемо лад у наших домівках.
Надія ЗАСТРІЖНА,
майстер КП “Міське
будинкоуправління”.

Comments are now closed for this entry