Ми вдячні долі, що звела нас з людьми, які навчили розуміти пісню. І пісня, і служіння їй стали кредом нашого життя!
Нещодавно капела бандуристок “Рівненчанка” (на фото) музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету (художній керівник і диригент Мирослава Очеретяна), яка є володарем гран-прі І обласного фестивалю-конкурсу ім. Анатолія Грицая, лауреатом Всеукраїнського конкурсу бандурного мистецтва ім. Остапа Вересая, лауреатом Міжнародного конкурсу “Дзвени, бандуро”, вітала своїх колег – працівників культури та аматорів народного мистецтва Здолбунівщини з професійним святом.


Ми щасливі і пишаємося тим, що мали можливість насолоджуватись чарівними голосами молодих талановитих дівчат-бандуристок та інструментальними творами, гармонійно поєднаними з різноманітним та масштабним звучанням цимбалів (соліст Степан Степанович Ткач, викладач училища).
Репертуар капелян поповнений новими знахідками музичного та пісенного матеріалу, і тому ми слухали нові, але такі знайомі для нас пісні. Кожна музична фраза демонструвала високий рівень виконавської культури та художню захопленість. Публіка слухала обдарованих музикантів затамувавши подих. Вони подарували нам незабутні враження натхненного творчого музикування та співу.
За чудове святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва ми вдячні його організаторам – О. Б. Грушицькому, начальнику відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації та колективу районного будинку культури (директор Е. А. Стеценко).
Мирослава
ГЕРАСИМЧУК,
провідний методист
Здолбунівського РБК.

 

Comments are now closed for this entry