Ця одіссея розпочалася ще в листопаді минулого року. Президент Здолбунівської громадської організації “Футбольний клуб “Автоленд” Станіслав Середюк звернувся до районної ради з пропозицією реалізувати інвестиційний проект у соціальній сфері, тобто збудувати за власні кошти на території грунтових майданчиків ДЮСШ сучасний міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям та відповідними приміщеннями по вул. Д. Яворницького, 28а в м. Здолбунові. Ця пропозиція була озвучена на сесії районної ради в грудні 2010 року. Проте народні обранці не дали згоди виділити інвестору цю земельну ділянку.


Все одно навколо цього питання не припинялась полеміка. Розгорілись гарячі баталії розмов серед спортивної громадськості, в органах влади та місцевого самоврядування. Точилися жваві дискусії на Здолбунівських Інтернет-сайтах та в живому спілкуванні. У ідеї було чимало противників, які з недовірою поставились до можливого інвестора. Мовляв, після будівництва майданчика, дітей займатися футболом туди не пускатимуть.
Тоді депутат районної ради Олег Пансюк та керівник міського аналітичного центру “ЗЕОН” Микола Орлов зініціювали громадські слухання з питання “Чи потрібні Здолбунову сучасні спортивні споруди?”, в яких взяли участь депутати районної і міської рад, працівники райдержадміністрації, фахівці спортивних організацій, провідні футболісти району.
Для справжніх занять фізкультурою і спортом в Здолбунові матеріальна база нікудишня. Наявні спортивні майданчики за місцем проживання, як кажуть, дихають на ладан. За браком коштів нових ніхто не будує. Спортивний майданчик на вул. Д. Яворницького, 28а руйнується. На стадіоні “Локомотив” займаються старші “дядьки”. А діти ганяють м’яча у неблагоустроєних дворах багатоповерхівок. Потребує ретельного догляду і футбольне поле в районі міського гідропарку. Саме на цьому акцентував увагу учасників громадських слухань Олег Панасюк, виступаючи з інформацією перед громадою.
Ділові пропозиції щодо покращення стану справ висловили директор міської гімназії Іван Гнатюк, жителі Здолбунова Валерій Сірик та Георгій Александрук.
Президент громадської організації “Футбольний клуб “Автоленд” Станіслав Середюк на громадських слуханнях виступив з ініціативою інвестувати новий проект з будівництва спортивних майданчиків в районі міського гідропарку. Більше того, представив присутнім план-макет (див. фото вгорі) майбутньої споруди на відеоносії, розповів про перспективи великого футболу у Здолбунові.
Благородну ініціативу, з якою виступив власник “Автоленду”, жваво обговорювали не лише зацікавлені особи, але й батьки, діти яких нині відвідують спортивні секції, пробуючи свої сили у футболі. У громадських слуханнях також взяли участь і виступили голова районної ради Василь Тимощук, депутат обласної ради Олександр Андріюк.
Отже, інвестор знайшовся. І це, мабуть, стало знаковою подією для нашого міста. Цікаво, чи знайде ця ініціатива підтримку у місцевої влади? Поживемо – побачимо. А поки що чекаймо сесій, аукціонів і конкурсів...
Євген ШИЛАН.

 

Comments are now closed for this entry