Питання благодійності сьогодні актуальне, як ніколи. На фоні складної економічної ситуації в державі завжди знаходяться небайдужі до чужих проблем люди, для яких благодійництво – не популізм, а прояв моральності і чуйності.
Для нашого земляка, приватного підприємця, депутата обласної ради Олександра Моісейовича Андріюка справа благодійництва є не менш серйозною, ніж розвиток власного бізнесу. Неодноразово пан Олександр надавав відчутну матеріальну допомогу центральній районній лікарні. За його сприяння проводилися ремонти відділень, заходи з подолання наслідків епідемії грипу 2009-2010 років тощо. Не залишився він байдужим і до проблем Мізоцької районної лікарні. Нещодавно за кошти благодійника проведено заміну 42 вікон та одних дверей на металопластикові в поліклінічному відділенні на суму понад 70 тис. грн. Це дало змогу підвищити температурний режим у приміщенні та зменшити витрати з районного бюджету на оплату енергоносіїв.
Адміністрація центральної районної лікарні та працівники Мізоцької районної лікарні щиро вдячні Олександру Моісейовичу за надану суттєву допомогу. Бажаємо благодійнику міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у всіх його справах.
Іван ЗИМА,
головний лікар Здолбунівської ЦРЛ.

Comments are now closed for this entry